Geachte klant, Wij hebben zomervakantie vanaf maandag 4 augustus t/m zaterdag 23 augustus. Maandag 25 augustus hopen we weer te beginnen. Ook onze webshop is deze periode niet werkzaam. Bestellingen en email na vrijdag 1 augustus 15:00 uur verwerken we vanaf maandag 25 augustus. Wij hopen op uw begrip en wensen u een fijne zomer toe. Met vriendelijke groeten, Jan en Adriaan Venavo

Bulgur

2,20

400 gram. Makkelijk klaar te maken, heerlijke rijstvervanger.

Categorie: Artikelnummer: 20200098

Beschrijving

Bulgur wordt veel gebruikt in de Turkse, Indiase en Mediterrane keuken. Bulgur is zeer geschikt om vloeistoffen zoals boter, olie, bakvocht, dressings en andere sauzen op te nemen. Daarom wordt het veel gebruikt in salades. Maar bulgur is ook lekker bij kruidige stoofschotels, bij vlees met groenten, in pilav, soepen, gebak of brood. De bekendste toepassing van bulgur is echter in taboulé en kibbeh.

Gebruik:

10 minuten koken.

Ingrediënten:
grof gebroken, geroosterde harde tarwe

Allergeneninfo:
Dit product wordt verpakt en/of bewaard in een omgeving waar ook producten met noten, pinda, mosterd, selderij, gluten, sesam, soja en sulfiet worden verwerkt. Ondanks alle voorzorgen is het mogelijk dat dit product sporen van deze allergenen bevat.